کیک تولد برای سلبریتی ها

کیک تولد مهم ترین و جذاب ترین قسمت جشن تولد است و برای هر کسی زیبایی کیک تولد مهم ترین چیزی است که هنگام سفارش به آن فکر می کند. البته تغییر سبک زندگی و نحوه اشتراک گذاری عکس و فیلم از روزها و خاطرات خاص در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام و... در حساسیت این موضوع بی تاثیر نبوده است. اشتراک گذاشتن عکس هایی مثل عکس روز تولد، به دنیا آمدن فرزند و روزهایی مانند این تبدیل به یک عادت و رسم شده است، کاربران اینستاگرام صفه ای مختص به خود را دارند که افرادی زیادی آن ها را دنبال می کنند. برای کاربران این شبکه اجتماعی جذابیت و زیبا بودن پست هایشان بسیار مهم است که این حساسیت و اهمیت در افراد مشهور و سلبریتی خیلی بیشتر است

حالا این موضوع را در نظر بگیرید که شخصی مشهور در روز تولد خود قصد سفارش کیک و گرفتن یک مهمانی زیبایی را دارد که مخاطبان زیادی در دنیای مجازی آن را دنبال می کنند، پس حتما برای سفارش کیک تولد خود حساسیت زیادی را به خرج خواهد داد و قطعا با دقت بیشتری آنچه که دوربین ها ثبت خواهند کرد را انتخاب می کند.

بعد از انتخاب مدل کیک تولد چالش بعدی او انتخاب یک قنادی و شیرینی فروشی حرفه ای است که بتواند کیک مورد نظر او را با بهترین طرح و تزیین تهیه کند. البته که بعد از ظاهر کیک طعم آن مهم ترین فاکتوری است که باید به آن توجه بسیاری کرد.

تهیه کیک تولد برای افراد مشهور یک رقابت جدی بین قنادی ها است. که امروز قنادی نهال افتخار تهیه کیک تولد بازیگرانی چون جناب آقای پژمان بازغی برای دو سال متوالی، سرکار خانم زهرا جهرمی، سرکار خانم نگین عابدزاده و همچنین همکاری با تیم ساخت فیلم سلام علیک حاج آقا را برای مدت یک ماه جهت پذیرایی و تهیه کیک افتتاحیه و اختتامیه فیلم برداری را داشته است.

کیک تولد سلبریتی ها  

برای مشاهده تیزر افتتاحیه فیلم سلام علیک حاج آقا کلیک کنید

طرز تهیه خمیر فوندانت با مارشمالو
سفارش کیک تولد
 

نظرات

اولين کسي باشيد که نظر ارسال ميکند
Already Registered? Login Here
مهمان
سه شنبه, 12 اسفند 1399
If you'd like to register, please fill in the username, password and name fields.